13رجب ولادت حضرت امیرالمومنین علی (ع) و روز بزرگداشت مقام پدر گرامی باد  

  

 پدربزرگ‌های عزیزمقلب روزتون مبارک (برای خوندن تبریک زهرا نازنازی اینجا کلیک کنید)


27 خرداد سالگرد تولد بابای زهرا نازنازی مبارک باد

پی نوشت 1: روز جمعه 27  خرداد ماه کارنامه داداش علیقلب رو گرفتیم و کلی خوشحالفرشته شدیم. شما هم اگر دوست داشتید اینجا کلیک کنید و ببینید.

پی نوشت 2: خاله گلنار در وبلاگش بخش عضویت در خبرنامه گذاشته و از شما دوستان عزیز میخواهد که اونجا عضو بشید. برای مشاهده اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.


 

 

 

من و علی جون تصمیم داشتیم برای بابایی یه صندل طبی (نــــادر) بخریم ولی متاسفانه فرصت نشد و چون بابایی یه کم در انتخاب کفش سختگیر هستند هزینه‌اش(50 هزار تومان) رو بهشون دادیم که زحمت خریدش رو خودش بکشه.  

بابایی مهربون پرواز در آسمان آرزوها و فرود در فرودگاه موفقیت را برایت آرزومندیم 

 


 به قلم زهرا نازنازی:

 پدر بزرگ عزیزم   (پدر بابایی) متاسفم که نشد شما رو ببینم و در کنارتون باشم...  همیشه از مامان و بابام از خوبی‌های شما شنیدم و همه به نیکی از شما یاد میکنند. امیدوارم در بهشت برین با بهترین‌ها همنشین باشی و ازت میخوام برای کوچکترین نوه‌ات دعا کنی.

این تصویر کیکی هست که روز پدر برای آقاجون(بابای مامان) گرفتیم و با دایی‌ها و خاله جونم یه جشن کوچولو اما قشنگ و بیاد موندنی برگزار کردیم.

دسته گل تصویر پایین هم هدیه من و داداشی و بابا و مامان به آقاجون مهربون بود که خیلی دوستش دارم و ایشون هم منو خیلی دوست داره و یه شب درمیون میاد پیشمون که منو ببینه.

خدای مهربون ازت میخوام که پدر بزرگ عزیزم همیشه سلامت و تندرست باشه و سال‌های سال در کنار ما برقرار باشه