سلام به دوستان عزیز و مهربونیقلب که در مدت نزدیک به یکسال در دنیای مجازی باهاتون آشنا شدم و خدا رو شاکرم که این موقعیت رو برای من فراهم کرد. به لطف شما عزیزان و با رایهایی که به وبلاگ خاطرات زهرا نازنازی دادید ما تونستیم در جشنواره بانوان وبلاگ نویس رتبه دوم رو بین وبلاگهای برتر کودک  کسب کنیم.

داداشی قلب زحمت کشیدن و شما رو برای دریافت جوایز همراهی کردن

 

قلببرای دیدن تقدیرنامه اینجا کلیک کنیدقلب

پنجشنبه ساعت 16:45 به سمت محل همایش پرشین بلاگ از منزل حرکت کردیم. بابایی اصرار داشتند که با ماشین بریم ولی چون دیر شده بود و من آدرس رو بلد نبودم ترجیح دادم با آزانس بریم. بگذریم که راننده آژانس چطور بود و چقدر بداخلاق بود ... مکان و محتوای برنامه‌ها خوب بود ولی یه کم خسته کننده هم بود. چند نفر از دوستان وبلاگی عزیز چون زهرا نازنازی رو میشناختند پیش ما اومدند و خودشون رو معرفی کردند و من از دیدنشون خیلی خوشحال شدم. با این که ما کمی دیرتر رفته بودیم ولی چون جوایز و تقدیرنامه‌های بخش کودک رو آخر مراسم اهدا کردن زهرا نازنازی خسته شده بود و دلش می‌خواست اجازه بدیم تا توی سالن راه بره! و علی جون عزیزمقلب که همیشه همراه و یار مامانش هست کلی در نگهداری ایشون به من کمک کرد.

  

همینطور از دیدن هستی خوشگله و مامان نوشین عزیزقلب (رتبه اول وبلاگ‌های کودکانه) کلی خوشحال شدم و از هستی جون خواستم با زهرا نازنازی عکس بگیره ولی بدلیل اینکه پایان مراسم بود و زهرا نازنازی حسابی خسته شده بود با ما همکاری نکرد و عکس اینطوری شد ناراحت

آخرای مراسم بود که بابایی زنگ زد و گفت میاد دنبالمون و من کلی خوشحال شدم آخه نمی دونستم با این هدیه های حجیم و زهرا نازنازی شیطون و بلا چطور برگردیم.  بعد از بیرون اومدن از سالن توی محوطه پارک جلوی سالن همایش منتظر شدیم و زهرا نازنازی کلی ذوق کرده بود و خوشحال بود.

  زهرا نازنازی و موش موشی قشنگش که کادو گرفته بود

 برای دیدن بقیه تصاویر اینجا کلیک کنید 

نظرات دوستان گلم


 

 

تشکر فراوان از آقای دکتر بوترابی عزیز مدیر پرشین بلاگقلب

 

 

زهرا نازنازی در حال باز کردن کادوها