سلام به دوستان خوب و مهربونم که خیلی دلم برای همه تون تنگ شده ومدتی به دلیل به ثمر رسوندن یک پروژه ی بزرگ ازتون دور شدم. در پست قبل که همزمان با همین پست از حالت پیش نویس درش آوردم، توضیح دادم و به مرور تکمیلش میکنم.

دختر نازنینم

 تولد بعضی آدم‌ها، هدیه خدا به بقیه انسانهاست، خدا را به خاطر هدیه‌ی بزرگ داشتن شما، شکر میکنم. دو ساله شدنت مبارک عروسک نازم . امیدوارم صد و بیست ساله شی عسلمماچ

  

جمله ی "تولدت مبارک" از زبان زهرا نازنازی

Flash Required

Flash is required to view this media. Download Here.

 

بقیه در ادامه مطلب


به دلیل اینکه روز تولد زهرا نازنازی درست وسط امتحانات داداشی بود قرار شد، جشن تولد رو بعد از پایان امتحانات برگزار کنیم، با کنسل شدن امتحان روز شنبه 13 خرداد، طی یک تصمیم یهویی، پنجشنبه راهی سمنان شدیمتشویق و شام منزل دخترخاله‌ی زهرا نازنازی (زینب جون و عمو محمد) دعوت شدیم. در بدو ورودمون با استقبال گرم خانواده‌ی خاله اعظمقلب روبرو شدیم و عمومحمد کلی زحمت کشیده بودن و یکی از عکس‌های عسلک رو روی یه بنر طراحی و چاپ کرده بودن و همراه با کلی تزئینات دیگه ما رو حسابی غافلگیرتعجب و خوشحال کردنلبخند(سپاس فراوان) و اینگونه شد که اولین جشن تولد دو سالگیه زهرا نازنازی هورابدون اینکه هیچ زحمتی برای من داشته باشه در سمنان برگزار شد. البته 10 خرداد هم تولد عمو محمد بود و این یک جشن دومنظوره بود، مجددا بهشون تبریک میگم و امیدوارم پایدار باشند.

جمعه 12 خرداد هم عمو محمد ما رو به یکی از باغ های شهرشون که درخت توت داشت برد و کلی بهمون خوش گذشت.  بعدش هم رفتیم شهمیرزاد و از آب و هواش که کلی خنک و عالی بود لذت بردیم به حدی که ساعت 10 شب سردمون شده بود و با خوردن یه بستنی خوشمزه خوشمزهدر هوای خنک، راهی سمنان شدیم. شنبه صبح هم جمع و جور کردیم و به سمت تهران حرکت کردیم. سفر دو روزه‌ی خیلی خوبی بود. تشکر از خاله اعظم و عمو عباسقلب

به امید خدا بعد از امتحانات علی آقای گل و عروسی حسین و عاطفه جون که دوم تیرماه هستش، یه جشن تولد با کلی ایده‌های قشنگ برای دخترکم میگیرم.

اگر دوست دارید بقیه تصاویر رو ببینید اینجا کلیک کنید