به نام خدا

سلام به دوستای مهربون و عزیزم

مدتیه که عضو "سایت نـــ ت بــــ رگ" شدم و خیلی سایت خوب و جالبیه، بواسطه‌ی این عضویت، یه روز بهاری از صبح تا ظهر رو در یک فضای زیبا و رویایی گذروندیم.

از چند وقت قبل با همسری هماهنگ کرده بودم، تا یک روز در هفته وقتش رو در اختیار ما قرار بده، ایشون هم پذیرفتن و بالاخره در یکی از روزهای قشنگ اردیبهشت ماه، درست قبل از شروع امتحانات پایان ترم داداشی به باغ گیاه شناسی رفتیم.

باغ زیبا و رویایی گیاه شناسی ملی ایران، در نزدیکی تهران واقع شده و منظره‌های بکر و تماشایی زیادی داره و برنامه های اون شامل: گشت و گذار در باغی بهاری مملو از گل و گیاه، شبیه سازی طبیعت تمام نقاط ایران (خزر، البرز، جنوب و ...) و چند کشور جهان (چین، ژاپن، آمریکا، مدیترانه، هیمالیا) هستش. آدرس : اتوبان تهران کرج، خروجی پیکان شهر(ایستگاه مترو ایران خودرو)، خیابان سروناز(سرو آزاد)، بلوار باغ گیاه شناسی ملی 

به من که خیلی خــــــــــوش گذشت، زهرا نازنازی هم ازساعت شش صبح که من برای آماده کردن صبحانه و وسایل مورد نیازمون بیدار شده بودم با ذوق و شوق فراوون من رو همراهی کرد، برای بیدار کردن بابایی صدبار بالای سرش بطور ممتد گفت: (بابا بیدار شو می خوایم بریم پارک)ساعت 8 از خونه حرکت کردیم و ساعت نه و نیم به محل مورد نظر رسیدیم، از ساعت 10 تا 12 و نیم پیاده روی کردیم، ولی اینقدر مسیر زیبا و پرهیجان بود که اصلا متوجه گذر زمان نشدیم.

عسلـــک گاهی سوار بر کالسکه، گاهی  پیاده و گاهی بغل داداشی و بابایی تمام مدت سرحال و پرانرژی ما رو همراهی میکرد.

ساعت یک، همون حوالی برای ناهار یه جای خوش آب و هوا رو انتخاب کردیم و همگی که حسابی گرسنه بودیم ساندویچ هایی رو که صبح آماده کرده بودم و خیلی هم خوشمزه بود رو نوش جان کردیم. 

جای همه‌ی دوستان خالی، اگر فرصت دارید حتما به این باغ زیبا سری بزنید

 

 

 

بقیه‌ی عکسها در ادامه مطلب 

دوستـــ انــــه نوشت: سعی کردم به تمام دوستان عزیز و با معرفتی قلبکه در پست قبل برام نظر گذاشته بودن، سر بزنم وعرض ادب و ارادت کنم. دلم خیلی براتون تنگ میشه و همیشه بیاد روزهایی که باهم بودیم هستم، امیدوارم بتونم زود به زود بیام پیشتون. دوستتون دارم خیلی زیادقلب