سلام خدمت دوستان عزیز و اقوام گرامی

طاعات و عباداتتون مقبول درگاه الهی، از اول ماه رمضان دلم میخواست اینجا، در این مورد مطلب بنویسم ولی فرصت نشد، البته چندتا پست با کلی عکس از خاطرات تیر ماه و سفر من و عسلک به دعوت خواهرعزیزم به مشهد، پیشنویس کردم که سر فرصت، جمع بندی و منتشرشون میکنم.

امسال چهارمین ماه رمضانی هست که نازگلــــکم قلبدر کنار سفره‌های افطار و گاهی سحر ما رو همراهی میکنه، دیگه با مفهوم روزه و افطار آشنا شده، عسلک خونه ی ما ضمن اینکه خیلی شیرین زبون و دوست داشتنی هست، خیلی هم بازیگوش و بلا شده، در حدی که گاهی صبر و طاقتمون رو لبریز میکنهآخ.... یک عکس از چهارمین رمضان زهرا نازنازی در ادامه مطلب هست، دوست داشتید ببینیدچشمک

 

میلاد امام حسن مجتبی علیه السلام بر شما مبارک

خاطره بازی: اگردوست داشتید، بازی وبلاگی افطارهای آسمونی که دو سال پیش با همراهی دوستان برگزار کردیم رو اینجا ببینیدقلب

درد دل نوشت: درسته که همه‌ی روزها و ماههای سال خدا، دوست داشتنی و خوب هستن، ولی شش سال از بدترین خاطره‌ی زندگیم که در مردادماه اتفاق افتاده، میگذره و من همچنان دارم در غم این فراق و جدایی می سوزم ... اینجا درددل‌های من با مادرم رو بخونید.

پی نوشت: سپاس از دوستان عزیز و با معرفتیقلب که به ما سر میزنن، در حالیکه من توی این مدت خیلی کم فرصت کردم برم پیششونخجالت دارم بتدریج نظرات پستهای قبل رو تایید میکنم و به دوستان عزیزم هم سر می زنم.

تصمیم دارم صفحه‌ی جدیدی از لینک دوستان همیشه همراهم درست کنم و یه جورایی لینک دوستانم رو مرتب کنم، دسترسی به گوگل ریدر ندارم، آیا مورد دیگه ای به عنوان جایگزین گوگل ریدر هست که بشه ازش بهره برد؟


رمضان 1390

 

امسال ایده ای رو از اول ماه رمضون اجرایی کردم، اینکه هر شب از سفره ی افطارمون عکس می گیرم و در آخر ماه 29 عکس سفره ی افطار همراه با خاطره های خیلی زیبا و بیادمونی خواهیم داشتلبخند