دختر نازم الان 5 ماه و یک هفته از ورودت به این دنیا می گذره و من، بابایی و داداشی هر لحظه خدا رو شکر می کنیم که همچین عروسک نازی رو به ما عطا کرده.

صبح‌ها که از خواب پا میشی شروع میکنی به آواز خوندن و از خودت صداهای بامزه‌ای در میاری. همینطور وقتایی که سرحال باشی و شیرت روکامل خورده باشی کلی برامون شیرین زبونی می‌کنی . ( با اصوات و صداهای خاص خودت)

زهرا نازنازی 5 ماهگی

اسباب بازی‌هات رو خوب می شناسی و نسبت به بعضی از اونها علاقه بیشتری نشون می‍دی. البته هنوز هر چی که به دستت برسه به سمت دهانت می بری و حسابی ت ف مالـ یش می کنی 

خیلی دوست داری باهات بازی کنیم، حرف بزنیم و تمام وقتمون رو بهت اختصاص بدیم. که البته ما هم کلی از کارها و صداهای جدیدی که هر روز یاد می گیری خوشحال می‌شیم و ذوق می‌کنیم.

ماشاالله روز به روز داری خواستنی‌تر می‌شی Heart Smileو هر کی میبینتت عاشقت می‌شه.نسبت به افراد غریبه در برخورد اول واکنش خوبی نشون نمی‌دی  و باید یه زمانی طی بشه تا بتونی ارتباط برقرار کنی. 

خیلی کنجکاوانه به همه چیز و همه جا نگاه می‌کنی و اصلا دوست نداری تنها باشی. connie_rockingbaby.gif وقتایی که میخوام آشپزی کنم  با این که می‌ذارمت توی کالسکه‌ات و کنار خودم توی آشپزخونه ولی بازم راضی نمی‌شی و می‌گی منو بغل کن تا بتونم دقیق ببینم چیکار می کنی! وقتی که بغلت می کنم آروم می‌شی و بادقت  نگاه می‌کنی. از این که من بشینم پای کامپیوتر خوشت نمیاد و سریع جیغ و داد می‌کنی تا من بلند شممن هم باید صبر کنم هر موقع شما خواب بودی بیام پای کامپیوتر .