___((آنچه در پس یک لبخند نهفته است))___

یک لبخند ساده خیلی خیلی بهتر از یک لباس گرانقیمت است و این نکته را در خصوص تبسم به خاطر داشته باشید که ما چون خوشحال هستیم لبخند نمی زنیم، بلکه خوش حال هستیم چون لبخند می زنیم!

اکثر افرادی که خنده‌رو بوده و خنده بر لب دارند، آنهایی هستند که همواره تفکراتی مثبت داشته و مانع از ورود افسردگی ها و ناراحتی ها به درونشان می شوند.

خَلق این گرایش خوشایند که به تدریج در دوران کودکی تزریق شده است، بزرگترین کمکِ شما به رفاه آینده و زندگی شاد دخترتان است.

منتظر پیام  بعدی باشید ...

(مشاهده جملات و مطالب زیبای دوستان)

دوستان عزیزی که فرزندشون پسر هست کلیک کنن

 راهکارهای ساده برای تربیت پسران موفق


مامان پرهام جون در این رابطه گفتند:

 •  لبخند زدن استرس را از بین می برد وقتی استرس دارید، لبخند بزنید. با اینکار استرستان کمتر می‌شود و می توانید برای بهبود اوضاع وارد عمل شوید
 •  لبخند زدن سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند،به این دلیل عملکرد ایمنی بدن تقویت می‌شود، که شما احساس آرامش بیشتری دارید.
 •  با لبخند زدن از ابتلا به آنفولانزا و سرماخوردگی جلوگیری کنید
 •  وقتی لبخند می‌زنید، فشارخونتان به طرز قابل توجهی پایین می‌آید. لبخند بزنید و خودتان امتحان کنید
 •  لبخند زدن اندورفین، سروتونین و مسکن های طبیعی بدن را آزاد می‌کند. تحقیقات نشان داده است که لبخند زدن با تولید این سه ماده در بدن باعث بهبود روحیه می شود می‌توان گفت لبخند زدن یک داروی مسکن طبیعی است
 •  لبخند زدن چهره تان را جوانتر نشان می دهد ، عضلاتی که برای لبخند زدن استفاده می‌شوند، صورت را بالا می کشند. پس نیازی به کشیدن پوست صورتتان ندارید، سعی کنید همیشه لبخند بزنید
 •  لبخند زدن باعث می شود موفقتر به نظر برسید
 •  لبخند مسری است
 •  لبخند زدن برایتان شادی می آورد. با لبخند زدن فضای محیط را هم شادتر می کنید و اطرافیان را مانند آهن‌ربا به سمت خود می‌کشید
 •  لبخند یک کشش و جذبه فوری ایجاد می کند بطوریکه ناخدآگاه سایرین را جذب می کند
 •  لبخند حال و هوایتان را تغییر می دهد ، دفعه بعدی که احساس بی‌حوصلگی و ناراحتی کردید، لبخند بزنید، لبخند به بدن حقه می‌زند !

بابای مهربون:

              لبخند هدیه خداست به بندگان خوبلبخندگل

فریباجون مامان ساغر:

لبخند بدون برنامه ریزی، بدون حسابگری و لبخندِ طبیعی، زیباترین پل ارتباطی آدم هاست.
ما لایه هایی را برای حفاظت از خود می سازیم . لایه ی مدارج علمی و مدارک دانشگاهی ، لایه ی موقعیت شغلی واین که دوست داریم ما را آن گونه ببینند که نیستیم .
زیر همه ی این لایه ها من ِ حقیقی وارزشمند نهفته است. من ترسی ندارم از این که آن را روح بنامم من ایمان دارم که روح های انسان ها است که با یکدیگر ارتباط برقرار میکنند و این روح ها با یکدیگر هیچ خصومتی ندارد.
متاسفانه روح ما در زیر لایه هایی ساخته و پرداخته می شوند که خود ما در ساخته شدنشان دقت هولناکی هم به خرج می دهیم، ما را از یکدیگر جدا می سازند و بین ما فاصله هایی را پدید می آورند که فقط و فقط سبب تنهایی و انزوای ما می شوند."
وقتی کودکی را می بینیم ، چرا لبخند می زنیم؟ چون انسانی را پیش روی خود می بینیم که هیچ یک از لایه هایی را که نام بردیم روی من ِ طبیعی خود نکشیده است و با همه ی وجود خود و بی هیچ شائبه ای به ما لبخند می زند و آن روح کودکانه درون ماست که در واقع به لبخند او پاسخ می دهد .
لبخند بهانه ایست برای زنده ماندن.