بازی وبلاگی 3_ تزئین درب یخچال

 تست نوشته های یخچالی و شخصیت شما چشمک

 نوشته ی کاترین مورو  

نحوه ی شرکت در این بازی رو اینجا بخونید

شماره یک : کارهای دستی بچه ها

چنانچه روی در یخچال شما پر از کارهای دستی بچه هاست،شما عاشق کارهای کودکان و دیدن و لمس کردن لحظه لحظه رشد آنها هستید. شما با آنها دقیقا مانند یک بچه رفتار می کنید و توپ بازی،نقاشی،ماشین بازی، و … هر روز بخشی از اوقات فراغت شما را پر میکند.

شماره دو : سخنان نغز بزرگان و یا دستور انواع رژیمهای لاغری

 شما عاشق مثبت فکر کردن هستید و هیچ چیزی نمی تواند افکار منفی را در ذهن شما بپروراند!شما دیدی مثبت و هیجان انگیز نسبت به دنیای اطرافتان دارید که این امکان را به شما می دهد در مواقع سختی بتوانید به راحتی مسایل را حل کرده و به اصطلاح گلیم خود و دوستانتان را از آب بیرون بکشید ! آرامش و شوخ طبعی شما از جمله نکاتی است که می تواند اوضاع را به حال عادی بازگرداند و به همین علت شما همیشه در صدر لیست مدعوین برای هر میهمانی قرار دارید.

شماره سه : عکسهای خانوادگی

اگر در یخچال شما شبیه یک آلبوم عکس خانوادگی است  به مفهوم آن است که شما بودن با دوستان و خانواده را به هر چیز دیگری ترجیح میدهید و همیشه این خاطرات را با نگاه کردن به عکسها زنده میکنید. روان شناسان بر این باورند که افرادیکه از دیدن عکسهای گذشته لذت می برند و با آنها زندگی می کنند در واقع گذر زمان را حس کرده و ارزش آن را می دانند.

شماره چهار : خبرهای ریز و درشت یا یادداشتهای کاری

شما از تمام مسایل و اتفاقات با خبر بوده و دیگران را نیز در جریان می گذارید ! شما در مورد وقتتان ، بیش از اندازه بخشش دارید و احساس می کنید بودن شما با بودن در جمع دیگران معنا پیدا می کند!  شما به مشاوره با دیگران اعتقاد دارید و حمایت و دوستی هم که از این طریق نصیبتان می شود ، ارزش کارتان را دو چندان و دلگرمی تان را نیز بیشتر می کند !

شماره پنج : سفید سفید ، بدون هیچ برچسبی!قابل توجه بیشتر دوستان عزیزی که به این دلیل در بازی شرکت نکردندچشمک

آشپزخانه سفید، تمیز و عاری از هرگونه یادداشت، نوشته و یا عکسی، جذابیت خاصی به صاحب آن میدهد!روان شناسان معتقدند: زندگی در محیطی پاک و عاری از هرگونه یادداشت و یا حتی عکس و .. میتواند به شما کمک کند تا شفاف تر فکر کنید و حقیقتا افکارتان را بروی اهدافتان متمرکز سازید.

با اولویتی که شما به نظم و ترتیب می دهید و مستقیم به جلو میروید، می توانید به اوج برسید! شعار شما این است:”شما هیچ گاه به جایی نمی رسید ، اگر تلاش جدی در آن زمینه نداشته باشید … “و به همین دلیل است که همیشه در کارها و زندگیتان موفق هستید .

شماره شش : لیست های خرید و کارهایی که باید انجام دهید

همیشه در حال تلاش و کوشش هستید و از رویارویی با مشکلات نمی ترسید.شما دوست دارید هر چیزی سرجای خودش قرار بگیرید و از بی نظمی و بدقولی گریزان هستید. دوستان و اطرافیان نظر مثبتی درباره شما دارند و حرفهایتان برای آنها اعتبار خاصی دارد.

و حالا تصاویـــــــــــــر 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


سپاس فراوان از دوستان خوبی که در این بازی شرکت کردند

هانا بانوی عزیز، شادی عزیز، بانوی عزیز، مامان محمدرضا(شازده کوچولو)، مامان ریحانای عزیز، مادر کوثر و علی، مامان امیرعلی، سمانه مامان پارسا جون، مامان دوقلوها، شیرین جون، فریبا جون، صبا جون مامان ستاره، مامان شایان، مامان ماهان، سارا جون خواهر مهسای عزیز، مهسا جون، مامان نوژکوچولو، مامان ساینا، بیتای عزیز، سپیده جون عمه ی آریانا، مامان نیکا (جوجه نارنجی ما)، مامان مریم گلی، مامان کیهان عزیز، مامان ساراجون

موفـــق و شــــاد و سربلنــــد باشیــــد


قلب نظرات شما در مورد این بازیقلب

/ 0 نظر / 26 بازدید