جشن تولد یکسالگی زهرا نازنازی با تفسیر و تصویر

 تم تزئینات کیتی بود و سعی کرده بودم از رنگ های شاد و صورتی استفاده کنم. در ضمن منتخب عکس‌های این یکسال و عکس‌هایی از دوران کودکی بابایی ، خودم و داداش علی جون هم طراحی کرده بودم و به ریسه های رنگی که در محوطه پذیرایی آویزون شده بود وصل بود که ایده‌ی جالبی بود و مورد استقبال همه قرار گرفت و دقایقی تک تک مهمون ها رو سرگرم می کرد.

 

پس چرا مهمونا نمیان! حوصله ام سر رفت

بخش دیگه ای که برای سرگرمی  گذاشته بودم نظرسنجی بود. البته این 2تا نظرسنجی رو در وبلاگ قبلا گذاشته بودم ولی بعضی از مهمونا ندیده بودند. نتایج فقط جهت سرگرمی بود و نشون میداد که دید هر کس نسبت به تصایر چطور هست.

زهرا نازنازی تولدت مبارک

داداشی زحمت کشیدن و یک کارت طراحی کردن که به عنوان یادگاری به مهمونای عزیمون بدیم تا هر وقت اون رو دیدن خاطره‌ی این روز براشون زنده بشه.

 بخش آخر نوشتن  دفتر یادبود اولین سالگرد تولد زهرا نازنازی بود که مهمونای عزیزمون باید زحمت میکشیدن و یادگاری می‌ نوشتند. این دفتر رو خودم بصورتی تنظیم شده کرده بودم که هر صفحه اختصاص به یکی از اعضای خانواده داشت همراه با عکسی از اون شخص بهمراه زهرا نازنازی که در بالای صفحه درج شده بود. (کلی مورد استقبال قرار گرفت و کلی خاطره درش ثبت شد)

 عکس ها و تصاویر بیشتر  رو در آخر این پست به صورت دسته بندی شده ببینید

رمز نوشت:  دوستان عزیزمقلب در حالی که دوست نداشتم عکس‌ها رو رمزدار بزارم ولی مجبور شدمنگران این کار رو انجام بدم. تا جایی که بتونم رمز رو در وبلاگ‌های فرشته‌هاتون میزارم ولی اگر کسی رو یادم رفته بود لطفا بهم یادآوری کنه و در بخش نظرات ایمیل خودتون رو وارد کنید تا رمز رو براتون بزارم.

(برای وارد کردن رمز از مرورگر اینترنت اکسپلورر استفاده کنید)


تصاویر پرنسس من در روز جشن تولد یکسالگی

 تصاویر تزئینات جشن تولد  و گیفت ها 

تصاویر کیک ها،  شام و لیبل ها

 کادوهای مهمونای عزیزمون

تصاویر  پرنسس با مهمونا ویژه‌ی کسانیکه در جشن بودند (بزودی اضافه میشه)

اگر از این مطلب خوشتون اومد روی میپسندمکلیک کنید

/ 169 نظر / 15 بازدید
نمایش نظرات قبلی
زهرا

سلام، عید شما مبارک، وای عزیز دلم، خدا حفظش کنه این فرشته کوچولو رو براتون. [بغل][بغل] ببخشید اگه من بی معرفتم[ناراحت] خیلی درگیر کارهای پروژه ی دانشگاهیم هستم، آخه ترم آخرم. التماس دعا دارم، زیاد![گریه] [گل][گل][گل]

مامانی کسرا

با اجازتون من از ایده هاتون واسه تولد کسرا استفاده خواهم کرد[زبان]

مامان قندعسل

سلام مامانی. تفلد زهرا نازنازی با تاخیر مبارک.منم رمز میخوام[گریه] منم دوست دارم عکس ببینم[ناراحت] بوس

مامان زینب

ماشالا هزار ماشالا به همه چیش به جشنش به داداشی به تزیینات به کادوهاااااااااااااااااااااااا به به و شام که دلمان احساس کرد باید برود سر یخچال

مامان شینا

خوش به حال آقای پدر، زن باسلیقه و دخمل نازنازی دیگه چی میخواد عالی بود

مهسا

سلام من می تونم رمز داشته باشم[قلب]