آخرین پست سال1390 + نمایان شدن مروارید جدید

 

دلم میخواست در آخرین پست سال 1390 یک جمع بندی از 12ماه گذشته داشته باشم، اگر دوست دارید با ما همراه باشید روی لینک‌های زیر(با رمز همیشگی مون) کلیک کنید.

شش ماه اول سال 1390 شش ماه دوم سال 1390  


چهارشنبه ی آخر سال نگران 

 زهرا نازنازی خوشحال از دیدن ماهی هابغل بابایی امسال 9تا ماهی خرید

/ 48 نظر / 60 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مادربزرگی برای تمامی فصول

سلاااااااام عیدت مبارک خیلی وقت بود وبت نیومده بودم[خجالت] البته یکی دوبار اومدم حجم عکسات طوری بود که سیستم زغالی من آپ نمیکرد وبو مواظب خودت باش عسلک رو ماچچچچچچچچ کن از جانب من باورت میشه سال تحویل یاد مادر مرحومت بودم؟ بودم براش حمد خودنم خدا رحمت کنه ایشونو

یاسمن

ی سر به ماهم بزن نانازی [چشمک][چشمک][چشمک][هورا][هورا][هورا]

narsis

✾◕ ‿ ◕✾✾◕ ‿ ◕✾✾◕ ‿ ◕✾✾◕ ‿ ◕✾ upam tashrif biarin ✾◕ ‿ ◕✾✾◕ ‿ ◕✾✾◕ ‿ ◕✾✾◕ ‿ ◕✾

لیلی

سال نو مبارک عزیزم! زهرا ناز نازی ما رو ببوس![ماچ][ماچ]

مامان محیا

سلام کجایید پس خاله. ما دلمون تنگ شده ها

ملیکای مامان

سلام عزیزم خوبید ؟دخمل نازتون خوبه؟ امیدوارم همیشه شاد خندان باشین به ما هم سر بزنید

آزاده

سلام باز هم سال نو مبارک امیدوارم سال خوبی و آغاز کرده باشید کم پیدایی خانومی شاداب باشید

بانو

1 ) نوروز بخشی از هویت ملی ایرانیهاست . قرن هاست که ایرانیان در سخت ترین شرایط زندگی خود ، آن را زنده نگه داشته اند ( و از این پس نیز پاسدار آن خواهند بود ) و به این سنت دیرینه پایبند مانده اند و هیچ وقت از آن خسته نشده اند . همه ساله سفره میگستریم و وقتی که ناملایمات روزگارمان به ترشی سرکه و تندی سیر و شوری سماق است ، ما بی وقفه تلاش میکنیم و با زحمت فراوان در سازندگی کشور و ارتقای آن میکوشیم ، تا هرچند دشوار ، لقمه ای پاک مانند سمنو به دست آوریم . باورها و ارزش های خود را همانند سکه حفظ میکنیم و سیب محبت را در میدان زندگی با دیگران تقسیم میکنیم تا سبزه در وجودمان جوانه بزند .

بانو

2 ) نوروز برای ما فقط چیدن سفره نیست ، در ورای آن تمدن و باورهای ملتی بزرگ نهفته است . پاک کردن دل ها از کینه ها و دشمنی ها ، بخشش و ایثار ، از خودگذشتگی ، صله رحم ، ایمان به خدای واحد و یکتا و شاد کردن همنوعان ، همه و همه از مناظر نوروزند . بیایید نوروز امسال متفاوت از سال های گذشته باشد . تلاش ، عشق به زندگی ، قانونگرایی ، ساختن ایرانی بهتر و برتر را از هر نظر سرلوحه کارهای خود قرار دهیم و مطمئن باشیم که با توکل به خدا پیروزیم . سال نو بر شما و خانواده محترمتان مبارک باد . ( تاخیر مرا در تبریک این مهم بپذیرید )

بانو

سلام عزیز دلم ، سلام خواهر مهربونم . میدونم که دیر اومدم و همین حالا هم فقط به عشق چشیدن واژه های نابت اینجام . عنوان پستت و استفاده از کلمه مروراید هنرمندانه بود . الهی که عروس شدنش رو ببینی قربونش برم الهی . خدا مادر مهربونت رو هم رحمت کنه . میتونم تصور کنم که جاشون چقدر کنارتون خالیه . راستی نیمه دوم سال برای من باز نمیشه ! چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ابتکار فوق العاده ای بود . منم باید بشینم فکر کنم سالم چجوری گذشت !