نازگلکم 25 ماهه شد + تبـ ریـ ک رو ز جـ وا ن به بهترین برادر دنیا

به نام خدا

 تقریبا نزدیک به یک ماه میشه که مطلبی ننوشتم!ناراحت البته در بخش پیش‌نویس‌ها چندتا پست نوشتم ولی فرصت ویرایش و بارگذاری عکس‌هاش رو نداشتمآخ امروز دیگه طاقتم تموم شد و تصمیم گرفتم هر طور شده یک پست، هر چند کوتاه بنویسمچشمک


زهرا نازنازیه 25 ماهه‌ی من 15 روز میشه که حسابی خانم شده و با شیـ ر مـ ادر خداحافظی کرده، اما در پی این ماجرا روزها و شبهای خیلی خیلی سختی رو گذروندیم که در یک پست مفصل توضیحاتش رو دادم.(به زودی از حالت پیش نویس درش میارم)

ولادت جوانه ی خورشید کربلا، حضرت علی اکبر

و روز جوان بر پسر عزیزم و بهترین برادر دنیا تبریک و تهنیت

برای ورود به وبلاگ داداش زهرا نازنازی اینجا کلیک کنید 

پی نوشت: 30 خردادماه به جشنـ واره ملـ ی وبلاگـ های مـ ادرانه که از طرف مجـ له شهـ رزاد برگزار شده بود، دعـــوت و جزو وبلاگهای برتر انتخاب شده بودیم،با تمام شوق و اشتیاقی که نسبت به حضور در این جشنواره داشتم ولی بنا به دلایلی نتونستیم شرکت کنیم. در اینجا از مسئولین محترم این مجلـ ه ی خوب تشکر و قدردانی میکنم. 

جشن ازدواج حسین و عاطفه جون به خوبی و خوشی برگزار شد و خیلی بهمون خوش گذشت. آخر این هفته هم عروسیه دخترداییقلب زهرا نازنازیه، امیدوارم همه‌ی جوانها خوشبخت بشن. 

/ 86 نظر / 73 بازدید
نمایش نظرات قبلی
باران

سلام عزیز دلم 25 ماهگیت مبارک باشه آغاز دوران خردسالی رو هم بهت تبریک میگم عزیزدلم.

محدثه

سلام دوست عزیزم دیگه به ما سر نمیزنید[ناراحت] انشا الله هر دوگلت همیشه سلامت و شاد باشن[گل]

آریانا

25 ماهگیت مبارک زهرا نازنازی خوشگل و روز جوان هم به دادشی مهربونت تبریک میگم

معلمی از جنس پاییز

سلام دوست خوبم وقتتون بخیر طاعاتتون مقبول درگاه احدیت خیلی ممنونم از حضور مهربانتون[لبخند]

مامان فرشته ها

سلام عزیزم[قلب]خوبی؟رمضان بر شما مبارک باشه[قلب] دلم واسه اینجا یه ذره شده بود[پلک] خوشحالم که حق به حق دار رسید و جزو وبلاگهای برتر انتخاب شدید[قلب]و تبریک میگم[گل] ما هم دعوت شدیم ولی خیلی دیر دیدمش[ناراحت] الان فقط اومدم یه عرض ادب کنم و برم...ان شاالله در اولین فرصت دوباره بر میگردم زهرا نانازی رو ببوس[قلب] وقت دعا ما رو هم یاد کن[بغل]

همسنگر888

سلام چه دختر شیرینی دارید ماشاالله خدا براتون حفظش کنه[قلب]

نگارومحمد

سلــــــــــــــــــــــــــــــام خوبین؟ 7تـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــادلم براتون تنگ شده بود حتما بیاین به وبلاگمون 7تــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــامنتظریم.