یک روز پرمشغله

صبح ساعت یک ربع به هفت از خواب پریدم  تا علی رو راهی مدرسه کنم[دیر شده حسابی] . آخه می‌دونید چند شبی هست که زهرا دوباره یاد ماه های اول کرده و تا ۲ الی ۳ نیمه شب بیداره. برای همین  ۶ صبح بیدار شدن خیلی سخت میشه. خلاصه این که علی آقا در عرض ۱۰ دقیقه آماده شدن من هم توی همین فرصت صبحانه و ساندویچ ناهارشو آماده کردم. بابایی هم اومد کمک تا علی رو برسونه و توی این گیر و دار زهرا نازنازی هم بیدار شد. بقیه‌اش رو خودتون حدس بزنید. 

تا ظهر چندین بار شیرخوردن و شستن و تعویض زهرا ؛ شستن ظرفها ؛ جمع و جور کردن خونه؛  [البته یه کم هم بعد از رفتن علی و بابایی و خوابودن زهرا خودم  هم در کنارش خوابیدم و گشتی در اینترنت زدم.] تا این که دیدم ساعت ۱ ظهر و من هنوز ناهار درست نکردم در حال آماده کردن مقدمات تهیه ناهار بودم که آقای پدر تشریف آوردن[بعلت داشتن وقت دکتر زودتر از موعد مقرر اومدن]و من در عرض یک ساعت با استرس و عجله ناهار رو آماده کردم.  بابایی ساعت ۳ رفتن و علی آقا ساعت ۱۵/۳ رسیدن. ناهار ایشون هم سرو شد. 

 زمزمه هایی به گوش می‌رسید. [خرید پیرهن و شلوار برای علی] آخه امسال هنوز فرصت این کار فراهم نشده بود. قرار شد عصر من و علی و زهرا بریم خرید. توی این فرصت من باید به یه سری کارا می رسیدم و علی یه استراحت کوتاه. زهرا هم که همواره پروسه شیر؛ تعویض؛ بازی؛ خواب یک ربعه و... رو تکرار می‌کرد. 

ساعت ۶ تا ۸ بعدازظهر رفتیم خرید. خدا رو شکر راضی و خوشحال از خرید برگشتیم ولی من خیلی خسته شده بودم.

حالا باید فکر کنم شام ؟؟؟‌تازه شلوار علی باید قدش اندازه بشه و پیرهنش اتو بشه برای فردا. لازم به توضیحه که زهرا خانم فقط بیرون که می‌ریم ساکت و آرومه و خیلی بهش خوش می‌گذره و توی کالسکه آخراش خوابش می‌گیره. تازه کلی هم توی فروشگاه به آقای فروشنده خندید. در کل ایشون خیلی بیرون رفتن از خونه رو دوست دارن و به محض رسیدن به خونه بیدار میشن و شیر می‌خوان و ...  . خلاصه ساعت ۱۱ بعد از شام خوردن و جمع جور کردن میز توسط علی [اینو بگم اگه کمکهای علی نباشه من واقعا کم میارم] اندازه قد شلوار علی رو تنظیم کردم و آماده برای دوختن. ساعت ۵/۱۲ علی و بابایی رفتن بخوابن. من و زهرا همواره در کنار هم.  

زهرا می خواست که باهاش بازی کنم و اصلا آثاری از خواب وجود نداشت. با همه تلاش ها و راه بردن ها با کالسکه توی خونه ساعت ۲ خوابید. من شروع به دوختن پایین شلوار کردم که ساعت ۳۰/۲ صدای گریه از اتاق .... و دوباره شیر خوردن ... و ساعت ۳ نیمه شب آرامش برقرار شد. 

حالا شما بگین من چه طوری کم نیارم!!!

/ 2 نظر / 6 بازدید
فازی جون

آهای چرانظرنمیزارین آبرومونو بردین[منتظر][خنثی]

فازی جون

قزبونش برم که خوابیدنش هم قشنگه ![خواب][خواب][خواب]